مشاوره مدیریت کسب و کار

در کنار شما، برای انتخاب بهترین راهکار

در هر کسب و کاری ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید یا ابهام و سردرگمی هایی برای مدیران وجود داشته باشد. واقعیت این است که سرعت تغییرات و پیشرفت دنیا آن قدر زیاد شده و مباحث مدیریت کسب و کار آن قدر گسترده شده که تسلط به همه آنها تقریباً غیر ممکن است! در حالی که برای نگهداری و توسعه کسب و کارمان، به اکثر این مهارتهای مدیریتی نیاز داریم.

اینجاست که استفاده از تجربه و دانش یک مشاور میتواند گره گشا باشد. مشاوره کسب و کار می تواند این مزایا را به همراه داشته باشد:

پیدا کردن ریشه مشکلات و رفع آنها بصورت اصولی
صرفه جویی در زمان و هزینه (بعضی از آزمون و خطاها شاید خیلی گران تمام شوند)
کمک به تصمیم گیری درست، در زمان درست
بهینه کردن کسب و کار و افزایش بهره وری و سود
انتخاب مسیر درست برای توسعه و یا راه اندازی کسب و کار

سرفصل های مشاوره:

1- برای تمام مواردی که در بخش اجرای پروژه های مدیریتی به آنها اشاره شده می توانید مشاوره تخصصی دریافت کنید و اجرا را خودتان بعهده بگیرید.

2- ما در طراحی، بازنگری، اصلاح و بهبود اسناد مدیریتی با ارائه مشاوره تخصصی در کنار شما هستیم.

3- یکی از سرفصل های پرتقاضای مشاوره “چک آپ مدیریت فرایند” هست که برای سنجش میزان آمادگی سازمان شما برای اجرای پروژه مدیریت فرایند است. یعنی بررسی میکنیم که پیش نیازهای مدیریت فرایند در مجموعه شما وجود دارد یا خیر؟ برآورد زمانی از انجام کار برای شما انجام میشود و بعد از آن مراحل انجام کار را به شما آموزش میدهیم. درواقع بر اساس شرایط سازمان شما، یک نقشه راه ترسیم و به شما تحویل میشود.

4- مشابه مورد قبلی “چک آپ سیستم سازی” هم ارائه میشود و یک دید کلی در مورد وضعیت کسب و کار شما و راهی که پیش رو دارید به شما میدهد.

خبر خوب اینکه: جلسه اول مشاوره رایگان است! برای رزرو مشاوره کافی است روی این دکمه کلیک کنید

روش های ارائه مشاوره:

1- مشاوره حضوری در دفتر ما: در صورتیکه مسئله بعد مسافت مطرح نباشد، پیشنهاد میکنیم این روش را انتخاب کنید، چون تجربه نشان داده تمرکز بیشتری خواهید داشت.

2- مشاوره حضوری در محل کار شما: اگه تعداد افرادی که باید در جلسه حضور داشته باشند زیاد است و امکان اینکه همگی در ساعت مشخصی در محل کار نباشند فراهم نیست، می توانید از این روش استفاده کنید.

3- مشاوره آنلاین: برای همه افرادی که محدودیت زمان دارند یا فاصله مکانی زیادی دارند، مشاوره را از طریق تماس تصویری با کیفیت عالی بصورت استریم برگزار می کنیم و البته پیشنهاد میکنیم زمانی را به این کار اختصاص دهید که بتوانید با تمرکز کامل حضور داشته باشید.

4- مشاوره تلفنی: اگه شرایط تماس تصویری نداشته باشید، میتوانید تلفنی با ما در ارتباط باشید.

5- مشاوره متنی: میتوانید سوالتان را به ایمیل info@n-saeidi.ir ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری جواب بگیرید.

X