مشاوره مدیریت کسب و کار

در کنار شما، برای انتخاب بهترین راهکار

در هر کسب و کاری ممکنه مشکلاتی به وجود بیاد یا ابهام و سردرگمی های برای مدیران وجود داشته باشه. واقعیت اینه که سرعت تغییرات و پیشرفت دنیا اون قدر زیاد شده و مباحث مدیریت کسب و کار اون قدر گسترده شده که تسلط به همه شون تقریباً غیر ممکنه! در حالی که برای نگهداری و توسعه کسب و کارمون، به اکثر این مهارتهای مدیریتی نیاز داریم.

اینجاست که استفاده از تجربه و دانش یه مشاور میتونه گره گشا باشه. مشاوره کسب و کار می تونه این مزایا رو به همراه داشته باشه:

پیدا کردن ریشه مشکلات و رفع اونها بصورت اصولی
صرفه جویی در زمان و هزینه (بعضی از آزمون و خطاها شاید خیلی گرون تموم بشن)
کمک به تصمیم گیری درست، در زمان درست
بهینه کردن کسب و کار و افزایش بهره وری و سود
انتخاب مسیر درست برای توسعه و یا راه اندازی کسب و کار

سرفصل های مشاوره:

1- برای تمام مواردی که در بخش اجرای پروژه های مدیریتی به اونها اشاره شده می تونید مشاوره تخصصی دریافت کنید و اجراش رو خودتون بعهده بگیرید.

2- ما در طراحی، بازنگری، اصلاح و بهبود اسناد مدیریتی با ارائه مشاوره تخصصی در کنار شما هستیم.

3- یکی از سرفصل های پرتقاضای مشاوره “چک آپ مدیریت فرایند” هست که برای سنجش میزان آمادگی سازمان شما برای اجرای پروژه مدیریت فراینده. یعنی بررسی میکنیم که پیش نیازهای مدیریت فرایند در مجموعه شما وجود داره یا نه؟ برآورد زمانی از انجام کار واستون انجام میشه و بعد از اون مراحل انجام کار رو بهتون آموزش میدیم. درواقع بر اساس شرایط سازمان شما، یه نقشه راه ترسیم و بهتون تحویل میشه.

4- مشابه مورد قبلی “چک آپ سیستم سازی” هم ارائه میشه و یه دید کلی در مورد وضعیت کسب و کار شما و راهی که پیش رو دارید بهتون میده.

خبر خوب اینکه: جلسه اول مشاوره رایگانه! برای رزرو مشاوره کافیه روی این دکمه کلیک کنید

روش های ارائه مشاوره:

1- مشاوره حضوری در دفتر ما: در صورتیکه مسئله بعد مسافت مطرح نباشه، پیشنهاد میکنیم این روش رو انتخاب کنید، چون تجربه نشون داده تمرکز بیشتری خواهید داشت.

2- مشاوره حضوری در محل کار شما: اگه تعداد افرادی که باید در جلسه حضور داشته باشن زیادن و امکان اینکه همگی در ساعت مشخصی در محل کار نباشن فراهم نیست، می تونید از این روش استفاده کنید.

3- مشاوره آنلاین: برای همه افرادی که محدودیت زمان دارن یا فاصله مکانی زیادی دارن، مشاوره رو از طریق تماس تصویری با کیفیت عالی بصورت استریم برگزار می کنیم و البته پیشنهاد میکنیم زمانی رو به این کار اختصاص بدید که بتونید با تمرکز کامل حضور داشته باشید.

4- مشاوره تلفنی: اگه شرایط تماس تصویری نداشته باشید، میتونید تلفنی با ما در ارتباط باشید

5- مشاوره متنی: میتونید سوالتون رو به ایمیل info@n-saeidi.ir ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری جواب بگیرید.

X