آموزش سازمانی و عمومی

آموزش، کمک میکنه بهترینِ خودمون باشیم...

آموزش، به خاطر تأثیر بلند مدت و ارزش معنوی که داره، مهم ترین و خوشایندترین خدمته!

توی ذهن افرادی که دنبال یادگیری هستن یه نقاط تاریکی وجود داره، مطالب آموزشی متناسب با نیازشون هم یه چراغه و مدرس همون کلیدیه که برای روشن شدن چراغ استفاده میشه. یه پل بین تاریکی و روشنایی…

رویدادهای آموزشی ما با این اهداف برگزار میشن:

زمینه سازی توسعه و رشد کسب و کارها
زمینه سازی انجام پروژه های مدیریتی در سازمانها توسط کارمندان
پرورش نیروی کار متخصص و معرفی به بازار کار
آموزش تخصصی و همکاری با برگزیده های دوره ها در پروژه های پیش رو

دسته بندی آموزشها:

ما تلاش میکنیم هر مطلب مفیدی که در رشد کسب و کار و توسعه فردی موثر باشه و کمک کنه حتی به اندازه یک قدم جلوتر بریم رو به شما ارائه کنیم. از آموزش نکات کوتاه و ترفندها و تکنیک های مینیمال گرفته، تا آموزش تخصصی سیستم سازی کسب و کار، مدیریت فرایند و مفاهیم تخصصی مدیریت کسب و کار…

این آموزش ها رو در سه دسته ارائه میکنیم:

دسته اول: آموزش هایی که بصورت روتین در قالب مقاله و ویدئو در سایت آپلود میشه و برای عموم بصورت رایگان قابل استفاده اس و از اینجا میتونید بهش دسترسی داشته باشید.

دسته دوم: رویدادهای آموزشی که در قالب کلاس، کارگاه، دوره کوتاه مدت، سمینار و وبینار برگزار میشه و از طریق تمام بسترهای ارتباطی فعالمون به صورت عمومی اطلاع رسانی میشه. اما اگر مایل هستید بصورت اختصاصی ازشون مطلع بشید، کافیه اینجا کلیک کنید.

دسته سوم: آموزش سازمانی، که بر اساس نیاز کسب و کار شما برای پرسنل یا مدیران برگزار میشه. این آموزش ها عموماً برای آشنایی پرسنل با روش اجرای پروژه های مدیریتی یا استفاده از ابزارها و تکنیک های مدیریتی استفاده میشه و هم در سالن آموزشی مجموعه ما قابل برگزاریه، هم در محل کار شما. برای هماهنگی آموزش سازمانی، کافیه اینجا کلیک کنید.

X