دوره نقشه راه

دوره آموزشی

نقـشــــه راه

مدل کسب و کارت رو تبدیل کن به داستان موفقیتت!

در کنار شماییم برای طراحی

یک بیزنس مدل که واقعا کار کند!

می‌خواهیم شما را به دوره آموزشی نقشه راه دعوت کنیم.

این دوره، آموزش جامعی از راهبردها و روش‌های موثر برای ساختن یک مدل کسب‌وکار پایدار و موفق است. این دوره شامل تکنیک‌های اصولی تدوین بیزنس مدل است که با تجربه ما ترکیب‌شده؛ تجربه‌ای که از طراحی بوم کسب و کار برای بیش از 50 صنعت متفاوت ایجاد شده است.

تا همین چند دهه پیش که اکثر کسب‌وکارها به هم شبیه بودند رسیدن به پول کار دشواری نبود، اما با تغییر رفتار مشتری و شکل کسب‌و کارها، دیگر بدون نقشه راه قدم گذاشتن در مسیر کارآفرینی یک کار پر خطر است. عبور از مسیر پر پیچ‌وخم کسب‌وکار همراه با یک راهنما شما را زودتر به هدف‌تان می‌رساند.

این دوره مناسب شماست اگر...

این دوره گارانتی بازگشت وجه 100درصدی دارد، پس

در این دوره طی دوازده جلسه، گام‌به‌گام بلوک‌های بوم مدل کسب و کار را طراحی می‌کنیم؛ از اشتباهات رایج در استفاده از این ابزار آگاه می‌شویم؛ بیزنس مدل خودمان را واکسینه می‌کنیم و نحوه‌ی استفاده از بوم مدل کسب و کار برای طراحی استراتژی متناسب با شرایط مختلف کسب و کارمان را می‌آموزیم.

چرا شرکت در این دوره مهم است؟

landing 05 1

کسی به حرفتان گوش نمی‌دهد

در دنیای حرفه‌ای‌ها اگر بدون سند و فکر حرف بزنید کسی شما را نمی‌شنود. برای جذب سرمایه باید آدم‌ها را متقاعد کنید اما در مرحله‌ی اول باید تکیف خودتان را با تمام بخش‌های کسب‌وکارتان روشن کنید. پس بدون طراحی مدل کسب و کار شما تنها یک خیال‌پرداز به حساب می‌آیید؛ در حالی که ممکن است ایده‌ای که در ذهن شماست، پتانسیل سودآوری و موفقیت بالایی داشته باشد و تنها به دلیل اینکه ابزار درستی برای متقاعدسازی سرمایه‌گذاران یا شرکای احتمالی خود نداشته‌اید، از راه‌اندازی آن منع شوید.

landing 06 1

آمار بالای شکست کسب‌وکارها

20 درصد کسب و کارها در سال اول شکست می‌خورند. 30 درصد دیگر از کسب و کارها هم بین سال‌های 2 تا 5 از بین می‌روند. این شکست‌ها دو دلیل اساسی دارند: نداشتن مدل کسب‌و کار یا نداشتن یک مدل کسب‌وکار موفق! بزرگ‌ترین کمکی که داشتن بیزنس مدل به ما می‌کند این است که با طراحی آن می‌توانیم روی کاغذ شکست بخوریم، قبل از اینکه در واقعیت شکست بخوریم! با طراحی بوم مدل کسب و کار تمام مخاطرات و ریسک‌های کسب و کار را قبل از راه‌اندازی می‌شناسیم و برای مقابله با آنها آماده می‌شویم.

landing 06 2

مرگ ایده‌های تجاری

آدم‌های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که ایده‌پردازان نابغه‌ای هستند اما نمی‌توانند افکار خود را پیاده کنند. بدون داشتن مدل کسب و کار، فکر و ایده شما در حد ایده باقی خواهد ماند.

چطور برگزار می‌شود؟

اگر برای تصمیم‌گیری به مشاوره نیاز دارید، کافیست این بخش را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم 🙂

محمد نبی‌زاده

پیام بابایی

مدرس دوره کیست؟

دکتر نفیسه سعیدی
  • دانش‌آموخته دکترای مدیریت عالی کسب‌وکار DBA
  • مدرس و مشاور کسب‌و‌کار
  • متخصص سیستم سازی کسب‌و‌کار و مدیریت فرایند
  • مؤسس کلینیک کسب‌وکار رستا
  • مشاور رسمی سازمان نظام صنفی امور رایانه اصفهان
  • تأیید صلاحیت شده از موسسه CQM در معماری و مدیریت فرایند
  • طراح سامانه‌های نرم‌افزاری مدیریت کسب‌وکار
landing 12 3
اگر تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر یا ثبت‌نام به روش غیرآنلاین دارید
از طریق راه‌های ارتباطی زیر پاسخگوی شما هستیم
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://n-saeidi.ir/?p=12389
X
رزرو مشاوره

با اینکه ضرورت استفاده از مشاوره تخصصی برای نگهداری کسب و کار برای اکثر افراد مشخص است، اما پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت درخواست، توضیحاتی را که در بخش مشاوره کسب و کار ارائه کردیم بخوانید.

به هرحال تصمیم شما برای استفاده از خدمات مشاوره، برای ما بسیار ارزشمند است… به شما تبریک می‌گوییم و برای قدردانی و جلب اعتماد شما، اولین جلسه‌ی مشاوره را مهمان ما هستید. برای رزرو زمان مشاوره کافی است این فیلدها را تکمیل کنید؛ در اولین فرصت با شما هماهنگ می‌شویم: