در هر کسب و کاری ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید یا ابهام و سردرگمی‌هایی برای مدیران وجود داشته باشد.

واقعیت این است که سرعت تغییرات و پیشرفت دنیا آن قدر زیاد شده است و مباحث مدیریت کسب و کار آن قدر گسترده شده که تسلط به همه آن‌ها برای مدیران تقریباً غیر‌ممکن است! در حالی که برای نگهداری و توسعه کسب و کارمان، به اکثر این مهارت‌های مدیریتی نیاز داریم.

اینجاست که استفاده از تجربه و دانش یک مشاور می‌تواند گره‌گشا باشد.

مشاوره
 مشاوره کسب و کار می‌تواند این مزایا را به همراه داشته باشد:
سرفصل های مشاوره:

1. یکی از سرفصل‌های پرتقاضای مشاوره، چک آپ سیستم سازی است که برای سنجش میزان آمادگی سازمان شما برای اجرای پروژه سیستم سازی است. پس از بررسی پیش‌نیازها در مجموعه شما، برآورد زمانی از انجام کار صورت می‌گیرد و مراحل سیستم‌سازی کسب و کار را به شما آموزش می‌دهیم. درواقع بر اساس شرایط سازمان شما، یک نقشه راه ترسیم و به شما تحویل می‌شود.

2. مشاوره مدیریت فرایند مناسب سازمان‌هایی است که شرایط اجرای پروژه کامل سیستم سازی را ندارند و قصد دارند صرفاً فرایندهای پیچیده و اصلی را بهینه کنند.

3. برای بررسی و تحلیل کسب و کار خود و شناسایی اقدام مناسب جهت رفع دغدغه‌ها یا زمینه‌سازی رشد و توسعه می‌توانید مشاوره تخصصی دریافت کنید و اجرا را خودتان بعهده بگیرید.

4. ما در طراحی، بازنگری، اصلاح و بهبود اسناد مدیریتی با ارائه مشاوره تخصصی در کنار شما هستیم.

5. اگر در مرحله قبل از راه‌اندازی کسب و کار هستید و به اطمینان از سودآوری ایده‌تان نیاز دارید، مشاوره طراحی و تحلیل بوم مدل کسب و کار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خبر خوب اینکه: جلسه اول مشاوره رایگان است!

برای رزرو مشاوره کافی است روی این دکمه کلیک کنید.

روش‌های ارائه مشاوره:

مشاوره حضوری در دفتر ما:

در صورتیکه مسئله بعد مسافت مطرح نباشد، پیشنهاد می‌کنیم این روش را انتخاب کنید، چون تجربه نشان داده تمرکز بیشتری خواهید داشت.

مشاوره حضوری در محل کار شما:

اگر تعداد افرادی که باید در جلسه حضور داشته باشند زیاد است و امکان این‌که همگی در ساعت مشخصی در محل کار نباشند فراهم نیست، می‌توانید از این روش استفاده کنید.

مشاوره آنلاین:

برای همه افرادی که محدودیت زمان دارند یا فاصله مکانی زیادی دارند، مشاوره را از طریق تماس تصویری با کیفیت عالی بصورت استریم برگزار می‌کنیم و البته پیشنهاد می‌کنیم زمانی را به این کار اختصاص دهید که بتوانید با تمرکز کامل در جلسه حضور داشته باشید.

مشاوره تلفنی:

اگر شرایط تماس تصویری نداشته باشید، می‌توانید تلفنی با ما در ارتباط باشید.

مشاوره متنی:

می‌توانید سوالتان را به ایمیل info@n-saeidi.ir ارسال کنید و در کمتر از یک روز کاری جواب بگیرید.