خدمات قابل ارائه برای بهبود و توسعه کسب و کار، به تناسب شرایط شما، در پنج دسته‌بندی متفاوت قابل انتخاب است:

ما با راهنمایی‌های تخصصی و ارائه‌ی راه‌حل‌های کارآمد، به کسب ‌و کارها کمک می‌کنیم تا چالش‌ها و تهدیدهای کسب و کارشان را شناسایی کنند و با حل مشکلات و همچنین شناسایی فرصت‌ها، رشد و توسعه یابند.

تجربه‌ی‌ همکاری با صنایع و مشاغل مختلف، درک عمیقی از حوزه‌های متفاوت کسب و کار را برای ما به همراه داشته‌است. خدمات مشاوره کسب و کار ما به شکلی طراحی‌شده که دید همه‌جانبه، راهکارهای کاربردی و دستورالمعل در اختیار شما قرار دهد. ما خدمات کاملی از جمله تجزیه و تحلیل بازار، برنامه‌ریزی استراتژیک بر اساس OKR، بهینه‌سازی فرایندها، سیستم سازی کسب و کار، طراحی بیزینس مدل و دیگر اسناد مدیریتی را ارائه می‌دهیم.

جلسات ما متناسب با نیاز و شرایط شما به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین برگزار می‌شود. خبر خوب اینکه اولین جلسه مشاوره‌تان را مهمان ما هستید. اگر به دنبال راه‌حل چالش‌های کسب و کار خود هستید یا از نتایج راضی نیستید اما مشکل اصلی را هنوز پیدا نکردید، این جلسات مشاوره می‌تواند به شما کمک کند.

ما برای کمک به کسب و کارها در ساده‌سازی عملیات، افزایش کارایی، مدیریت هزینه‌ها و… از طریق سیستم سازی در کنار شما هستیم. به عنوان تنها شرکتی که پروژه سیستم سازی را برای کسب و کارها از صفر تا صد پیاده می‌کند، با حضور در مجموعه‌ی شما به مصاحبه با کارکنان برای تجزیه و تحلیل فرایندهای کاری فعلی می‌پردازیم. سپس از طریق شناسایی گلوگاه‌ها و نقاط پرت، با بهبود فرایندها و ایجاد سیستم‌های جدید مشکلات را از ریشه حل می‌کنیم.

همزمان با سیستم ‌سازی، مستندسازی فرایندهای استاندارد، پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت قوی و خودکارسازی وظایف تکراری انجام می‌شود. با انجام این کارها، شما می‌توانید خطاها را کاهش و بهره‌وری را افزایش دهید و زمان و منابع ارزشمندی را برای تمرکز بر تصمیمات استراتژیک آزاد کنید.

ما از نزدیک با تیم شما برای طراحی گردش کار سفارشی، ارائه آموزش و پشتیبانی، اطمینان از پذیرش و ادغام یکپارچه سیستم‌های جدید، همکاری می‌کنیم. سیستم سازی یک فرایند مستمر است و شما به پایش و بهبود مستمر نیاز دارید. در آخر پروژه‌های سیستم‌سازی افراد با نگاهی سیستماتیک در استفاده از ابزارها و ریشه‌یابی و حل مسئله توانمند می‌شوند.

مدیریت فرایندهای کسب و کار (BPM) یکی دیگر از خدمات تخصصی ماست که برای کمک به سازمان‌ها در ساده‌سازی عملیات، بهینه‌سازی گردش کار و بهبود مستمر فرایندها طراحی شده‌است. این خدمت برای کسب و کارهایی مناسب است که به هر دلیلی فقط می‌خواهند بر بهبود و طراحی رویه‌ها و فرایندهایشان تمرکز کنند.

خدمات جامع مدیریت فرایند ما شامل نقشه‌برداری فرایند، شناسایی تنگناها، ارائه پیشنهاد بهبود فرایند، طراحی مجدد فرایند و نظارت مداوم است. با استفاده از روش‌ها و ابزارهای پیشرفته، به شما کمک می‌کنیم تا به شفافیت عملیاتی بیشتری در شرح کارها با کارکنان خود برسید. این بهینه‌سازی مشکلاتی مثل برگشت کار، دوباره‌کاری و چالش‌های آموزش نیروی‌های جدید را حل می‌کند.

ما با پیداکردن چالش‌ها، موانع و نقاط پرت زمان و هزینه، فرایندهای متناسب با نیازهای خاص شما را توسعه می‌دهیم. هدف ما کمک به شما در دستیابی به کارایی بالاتر، کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتری و ایجاد رشد مداوم است. تفاوتی ندارد یک کسب‌ و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ باشید، خدمات BPM ما برای بهینه‌سازی فرایندهای کسب ‌و کار شما و ایجاد فرصت‌های جدید مناسب است.

استفاده از ابزارهای مدیریتی برای افزایش بهره‌وری، کنترل و پایش وضعیت و دستیابی به اهداف سازمانی ضروری هستند. بنابراین ما بخشی از خدمات خود را به ایجاد ابزارهای مدیریتی سفارشی که برای نیازهای خاص کسب و کار شما طراحی شده‌اند اختصاص داده‌ایم.

خدمات طراحی ابزارهای مدیریتی ما طیف گسترده‌ای را پوشش می‌دهد، از جمله طراحی مدل کسب و کار، طراحی گردش کار، طراحی معماری فرایندی، طراحی کارت امتیازی متوازن، مدلسازی فرایند، طراحی OKR و موارد دیگر. ما با دریافت اطلاعات از تیم شما و درک نیازهای منحصربه‌فرد، شناخت چالش‌ها و اهداف شما ابزارهای مورد نیاز را طراحی می‌کنیم. ابزارهای مدیریتی کارایی را افزایش می‌دهد، همکاری بخش‌های مختلف را بهبود می‌بخشد و فرایندهای پیچیده را ساده می‌کند.

ما با ترکیب تخصص خود در مدیریت کسب و کار، معماری اطلاعات و توسعه نرم‌افزار، ابزارهای مدیریتی یکپارچه که از نظر بصری جذاب هستند ایجاد می‌کنیم. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای مدیریتی حرفه‌ای تا حد زیادی از اتلاف منابع مالی و زمانی خود جلوگیری و به سمت سیستم سازی حرکت کنید.

آموزش یکی از رسالت‌های مجموعه‌ی ماست که آن را فرصتی مناسب برای تقویت دانش و مهارت مدیران و نیروی کار می‌دانیم. هدف ما از آموزش ایجاد زمینه‌ی رشد کسب‌ و کارها، پرورش نیروی کار متخصص و توانمندسازی شرکت‌ها در اجرای پروژهای مدیریتی است.

 ما مجموعه‌ای از راه‌حل‌های آموزشی متناسب با نیازهای خاص شما از جمله محتواهای‌ رایگان، دوره‌های جامع و رویدادهای آموزشی را ارائه می‌دهیم. در این آموزش‌ها از روش‌های تعاملی برای ارائه تجربیات، یادگیری جذاب و تاثیرگذار استفاده می‌کنیم تا باعث رشد حرفه‌ای و شخصی شما ‌شود.

علاوه بر آموزش‌های عمومی که در قالب رویداد یا دوره‌ آموزشی ارائه می‌شوند، ما به کسب و کارهایی که به دنبال سرمایه‌گذاری روی کارکنان خود هستند، آموزش‌های سازمانی ارائه می‌دهیم. شرکت‌ها بر اساس نیاز خود می‌توانند برای آشنایی و تقویت مهارت‌های پرسنل خود در موضوعات سیستم سازی، مدیریت فرایندها و روش‌های اجرایی آن‌ها روی ما حساب کنند.

ما سعی داریم از نکته‌ها و ترفندهای ساده تا آموزش‌های تخصصی و پیچیده در حوزه‌های مدیریتی را پوشش دهیم. خدمات آموزشی ما کمک می‌کند تا با راهکارهای علمی به سراغ حل مشکلات خود بروید.

سازمان‌های همراه ما